Pierre Cardin Üyelik

Pierre cardin üyelik

Pierre cardin üyelik sayfamıza hoş geldiniz. Bu sayfamız da Dünyaca ünlü markaları bünyesinde barındıran network şirketi Avrupa networkingin katalogla satışını yaptırdığı Pierre cardin markasının ürettiği iç çamaşırlarını ekip halinde çalışarak nasıl para kazanacağız onu öğreneceğiz.

Pierre cardin üyelik  den 2 şekilde gelir elde etme imkanı vardır. 2 Yöntemlede para kazanabilir ve gelir elde edebilirsiniz.

Pierre cardin üyelik

Pierre Cardin Üyelik Ve Katalogla Satış

Web sitemiz üzerinden hemen üye ol linkine tıklayarak açılan sayfada gerekli bilgileri doldurarak hemen üyelik işlemlerine başlayabilirsiniz.

Değerli üyelerimiz İlk etapta katalogla satış nedir nasıl yapılır ona değinelim. Örneğin link üzerinden üye oldunuz ve tüm bilgilerinizi doğru doldurdunuz size sms ile bir temsilci kodu ve giriş kodu gelir. Bu kod ile hemen avrupa networking yazarak avrupa networking in kendi sitesinden temsilci ve giriş kodunuzu girerek online katalog linkine tıklayıp ürünleri hemen de indirimli olarak sipariş edebilirsiniz.

İndirimli girmiş olduğunuz siparişleri komşularınıza, tanıdığınız kişilere normal kendinizin belirlediği fiyatlar ile satabilirsiniz.

Bu aradaki, kazanç sizin kazancınız olmaktadır.

Pierre Cardin’e Nasıl Üye Olunur

 

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir