Avrupa Networking’e Üye Olurken Nelere Dikkat Etmeliyiz

pierre cardin yelik

Avrupa Networking’e üye olurken nelere dikkat etmeliyiz

Merhaba sevgili üyelerimiz bu yazımızda üye olurken nelere dikkat etmeliyiz bir çok kullanıcı üye olurken nerede hata yapıyor sizlere kısaca bundan bahsedeceğiz.

Bildiğiniz gibi Avrupa networking dünya çapında bir firma herhalde bu gibi dünya çapında bir firmanın üyesi olmak kolay değildir.

Ad soyad doğru yazılmalıdır

Bir çok kullanıcının üye olurken Ad ve Soyadı kısmını ya yanlış doldurmakta yada eksik yazmakta,Yanlış yazmakta ki kastımız eğer adınız Melek ise Melek olarak doldurmanız gerekmektedir sonuç itibari ile Avrupa networking hesabınıza para yatıracak Ve söz isminizi yanlış yazarsanız para alamazsınız 🙂

Tam ad ve soyad yazmalısınız

Avrupa networking e üye olurken adınızı tam ve eksiksiz yazmalısınız.

Örneğin Adnızda iki isim bulunuyorsa ikinide ad kısmına yazmanız gerekmektedir. Ör.( Ayşe Melek ) Soy adı da doğru olmak zorundadır aksi taktirde Tc doğrulaması yapılmaz ve üyelik yapamazsınız.

Doğru Tc kimlik No yazmalısınız

Yine bir çok kullanıcı Tc nosunu yanlış yazmaktadır değerli üyelerimiz başta da belirttiğimiz gibi eğer Ad Soyad Tc doğrulaması yazılmazsa bankaya adınıza para yatmaz ve hiçbir şekilde para kazanamazsınız.

Siz olsanız adı soyadı Tc si tutmayan kişiye para verir misiniz?

Doğum tarihi doğru olmalıdır

Yine dikkat edilmesi gereken bir husus şu ki doğum tarihi doğru yazılmalıdır aksi taktirde yine Tc doğrulaması yapılmaz ve üyelik olamazsınız.

Adres bilgileri ve iletişim numarasında doğru olmalıdır

Yine yanlış yapılan bir husus adres bilgisidir.

Vermiş olduğunuz adrese katalog gönderilmektedir eğer adresi yanlış yazarsanız asla kargo size ulaşmaz ve katalog alamazsınız.

Doğru telefon numarası vermelisiniz

Eğer telefon numaranızı yanlış yazarsanız üyelik yaptıktan sonra kullanmakta olduğunuz telefon numarasına üyelik girişi için temsilci kodu ve üye giriş şifresi yollanmaktadır.

Eğer yanlış yazarsanız şifrenizi size gelmez ve üye girişi yapamaz para talebinde bulunamaz sisteme hiçbir şekilde giriş yapamazsınız.

 

 

 

 

Bir yorum ekleyin